Sērijas HK P 1 elektriskais apsildes kabelis
ar vienpusēju pieslēgšanu

Kabeļa tipsekranēts divdzīslu vads
Tikla spriegums230 V AC
Jauda15 W/m
Kabeļa diametrs3 mm
Sildošās dzīslas izolācijaFEP (TEFLON®)
Papildus izolācijaPoliesteris
AizsargekrānsVarš
Ārējā izolācijaSiltumizturīgs PVC
Savienošanas vads1 x 3 m
 

Sērijas HK P 1 apsildes kabelis ir paredzēts komfortablas temperatūras uzturēšanai telpās un telpu apkurei.

Temperatūras regulēšana notiek ar elektroniskā termoregulatora temperatūras devēja palīdzību.

Garantijas laiks – 10 gadi.

Apsildes kabeļa konstrukcija



TEHNISKIE DATI

ArtikulsKab. garums, mJauda, WPretestība, Ohm
HK P 10099135392
HK P 101212180294
HK P 101717250212
HK P 102323350151
HK P 103030450118
HK P 10404060088
HK P 10505080066
HK P 10606090059
HK P 107070100053
HK P 108080120044
HK P 109090140038
HK P 1105105160033
HK P 1120120180029
HK P 1135135200026
HK P 1150150220024

Uzstādīšanas instrukcija

Apsildes paklāji

Apsildes kabeļi

Apsildāmie paklaji

Termoregulatori

Cenu saraksts no 05.2017 (PDF)