Sērijas HK P 2 elektriskais apsildes kabelis
ar vienpusēju pieslēgšanu

Kabeļa tipsekranēts divdzīslu vads
Tikla spriegums230 V AC
Jauda20 W/m
Kabeļa diametrs5 mm
Sildošās dzīslas izolācijaFEP (TEFLON®)
Papildus izolācijaPoliesteris
AizsargekrānsVarš
Ārējā izolācijaSiltumizturīgs PVC
Savienošanas vads1 x 3 m
 

Sērijas HK P 2 apsildes kabelis ir paredzēts telpu apkurei, kā arī to var izmantot ārējai lietošanai. Piemēram jumtu, ūdensnoteku, pakāpienu, stāvvietu un piebrauktuves ceļu aizsardzība no piesnigšanas un apledojuma.

Temperatūras regulēšana notiek ar elektroniskā termoregulatora temperatūras devēja palīdzību.

Garantijas laiks – 10 gadi.


Apsilde uz jumtiem un notekcaurulēs

Apsildes kabeļa konstrukcija



TEHNISKIE DATI

ArtikulsKab. garums, mJauda, WPretestība, Ohm
HK P 201010200265
HK P 201515300176
HK P 202020400132
HK P 202525500106
HK P 20303060088
HK P 20404080066
HK P 205050100053
HK P 206060120044
HK P 207070140038
HK P 208080160033
HK P 209090180029
HK P 2100100200026
HK P 2115115230023
HK P 2125125250021
HK P 2150150300018

Uzstādīšanas instrukcija

Apsildes paklāji

Apsildes kabeļi

Apsildāmie paklaji

Termoregulatori

Cenu saraksts no 05.2017 (PDF)