Sērijas HK P 3 elektriskais apsildes kabelis
ar vienpusēju pieslēgšanu

Kabeļa tipsekranēts divdzīslu vads
Tikla spriegums230 V AC
Jauda30 W/m
Kabeļa diametrs5 mm
Sildošās dzīslas izolācijaFEP (TEFLON®)
Papildus izolācijaPoliesteris
AizsargekrānsVarš
Ārējā izolācijaSiltumizturīgs PVC
Savienošanas vads1 x 3 m
 

Sērijas HK P 3 apsildes kabelis ir ieteicams izmantot tikai ārējai lietošanai. Piemēram jumtu, ūdensnoteku, pakāpienu, stāvvietu un piebrauktuves ceļu aizsardzība no piesnigšanas un apledojuma.

Temperatūras regulēšana notiek ar elektroniskā termoregulatora temperatūras devēja palīdzību.

Garantijas laiks – 10 gadi.


Apsilde uz jumtiem un notekcaurulēs

Apsildes kabeļa konstrukcija



TEHNISKIE DATI

ArtikulsKab. garums, mJauda, WPretestība, Ohm
HK P 30088240211
HK P 301212360141
HK P 301616480106
HK P 30202060081
HK P 30282884059
HK P 303636108048
HK P 304343129041
HK P 304848144035
HK P 305656168031
HK P 306464192026
HK P 307373219024
HK P 308080240021
HK P 309393279019
HK P 3105105315017
HK P 3119119357015

Kabeļa sērijas HK P 3 nepieciešamā garuma aprēķināšanas tabula

Apsildes paklāji

Apsildes kabeļi

Apsildāmie paklaji

Termoregulatori

Cenu saraksts no 05.2017 (PDF)